Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2014, 12:44   #19
Kawairashii
 
Kawairashii's Avatar
 
Reputacja: 1 Kawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znany
Arrow

Czyż tak? Hm, sprawdzę. Także musimy coś zrobić z ekwipunkiem postaci.
Pamiętam że w oryginalnym dead fable miałam na to jakieś rozwiązanie.

EDIT:

A wiesz Gothomog, jakoś nie mogę znaleźć.

Cytat:
Napisał Rytuał
...Kaladin przez cały ten czas pozostawał goły, zatem naturalnym było aby jego oczy powędrowały w kierunku jakichkolwiek szat które mogły stanowić dla niego jakieś okrycie. Pośród rusztowań natknął się na fartuch, natomiast kilka ze szmat użytych do okrycia posągów było wystarczająco miękkich by rozerwać je na okrycia stóp i dłoni.
Problem polegał jednak na tym czy Kaladin chciał być odkryty przez tajemniczego mnicha, czy nie.
..
Cytat:
Napisał Kaladin
Kaladin w tym momencie wyglądał co najmniej jak żebrak, jednak nic więcej nie mógł na to poradzić. Nie mógł nago paradować po świątyni, nie ważne w jakim stanie była.

Nie mógł tak obserwować tego mnicha w nieskończoność. Po krótkiej chwili postanowił do niego podejść ostrożnie, łagodnie i tak by nie wyglądać na jakiegoś zbira. Nie miał pojęcia jak zareaguje ten dość nietypowy mnich.

Gdy w końcu podszedł postarał spróbował coś powiedzieć, jednak z jego ust dobyły się nieartykułowane dźwięki. Chrząknął, splunął i ponownie postarał się przywitać z mnichem:

- Niech będzie błogosławiony bracie. Czy mógłbyś mi pomóc i udzieliłbyś mi odpowiedzi na parę pytań?

Zabrzmiało to lepiej niż myślał, mimo samego początku.
Było zamieszczenie opisu na temat tego co Kaladin widział po drodze, nawet jego własne przemyślenia dotyczące nagości ale temat chyba został porzucony. Najwyraźniej Kaladin nie chciał zachowywać się zbyt głośno aby Braciszek go nie odkrył. Tak to zrozumiałam.
 
__________________

Ostatnio edytowane przez Kawairashii : 24-09-2014 o 13:45.
Kawairashii jest offline