Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2007, 14:03   #16
Midnight
Konto usunięte
 
Midnight's Avatar
 
Reputacja: 1 Midnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputację
- Ciekawa propozycja....
Slowa Selin zawieraly w swoim znaczeniu delikatna nutke sarkazmu. Co prawda propozycja nie byla zla, w koncu i tak chwilowo nie miala zadnego zlecenia. Nie lezalo jednak w jej naturze przyklaskiwanie kazdemu pomyslowi jaki ktos w jej obecnosci przedstawil (z kilkoma wyjatkami, ale to byly wyjatki popelniane w trakcie zadan).

Spokojnie wysluchala propozycji Slughorna. Slawa nie byla jej do niczego potrzebna, pieniadze rowniez nie stanowily dla niej duzego problemu. Jednakze nagroda..... Tak nagroda do wyboru byla tym czego potrzebowala. Powolnym ruchem dloni odsunela kielich od siebie i spojrzala twardo na mezczyzne.
- Pieniadze i slawa mnie nie interesuja, mozesz je zachowac dla siebie. Chce glowy kupca imieniem Taron. Daj mi ja, a podaze za toba.

Pojawienie sie kolejnej osoby nie zrobilo na niej najmniejszego wrazenia. Wciaz wbijajac wzrok w Slughorna czekala na jego odpowiedz.
 
__________________
[B]poza tym minął już jakiś czas, odkąd ludzie wierzyli w Diabła na tyle mocno, by mu zaprzedawać dusze[/B]
Midnight jest offline