Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2007, 14:36   #1
Krakov
 
Krakov's Avatar
 
Reputacja: 1 Krakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputację
[Komentarze] Wojownicy Nocy - Prolog

Witam serdecznie graczy jaki i wszystkich, którzy zamierzają śledzić sesję. Przez te wszystkie opóźnienia ruszyła w dość trudnym jak widać momencie. Mam jednak nadzieję, że nikogo to nie zniechęci...

Liczę na to, iż oprócz uwag i dyskusji z graczami pojawi się tutaj jak najwięcej opinii i komentarzy od czytelników. Wszelkie rady od bardziej doświadczonych osób mile widziane. W końcu jest pierwsza prowadzona przeze mnie sesja i chciałbym się jak najwięcej nauczyć. A to mogę osiągnąć tylko w ten sposób...

Niemniej jednak ze swojej strony chciałbym zapewnić graczy, iż dołożę wszelkich starań byście nie pożałowali wzięcia udziału w tej sesji. A co z tego wyjdzie... czas pokaże. Raz jeszcze dziękuję Wam i zapraszam do pisania postów.
 
__________________
Gdzieś tam, za rzeką, jest łatwiej niż tu. Lecz wolę ten kamień, bo mój.
Ćwierćkrwi Szatan na forumowej emeryturze.
Krakov jest offline