Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-09-2014, 16:38   #27
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
No, zarówno dosłownie w sesji jak i realnie mam jaskrawe wejście :P Mam nadzieję, że mi wybaczycie i jakoś zgramy się w ciągu przygody. A do czytania wyrywkowego się przyznaję, bo chciałem jak najbardziej was nie spowalniać i dać jak najszybciej posta. Muszę zmodulować swoje nawyki z takimi wytrawnymi graczami, bo jestem faktycznie leń i niechluj

Autumn: No ja też. Mam nadzieję, że nie mam dziur w mózgu, bo na wyjeździe bardzo ochoczo integrowałem się z zarówno znajomymi jak i dwoma listkami Xanaxu. Zdecydowanie nie polecam tej substancji, bo nawet po dość krótkim okresie leczenia nerwów i tęsknoty za ojczyzną czuje wyraźne ślady otępienia.

PS: Dobrze rozumiem? Mam usunąć historię? Why? :P To nie sesja w, której opisujemy BG czy po prostu mam się nie zdradzać za wcześnie?
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 27-09-2014 o 16:54.
Pinn jest offline