Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-09-2014, 20:59   #11
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Zormar

Oczywiście będziecie wykupywać tylko ważniejsze technologie. Te mniejsze zaś pozostawiam waszej logice .

Earendil

Dziwostwory mogą być naturalnie. Jak wspomniał Zormar, sam takowymi grałem. Jedyne czego chciałbym uniknąć to istoty niematerialne bądź półmaterialne.

Aramin

Sprawa władców była przedmiotem debaty już podczas pierwszej części. W mojej wizji pierwsze tury będą trwały po jakieś sto lat, więc wtedy nie ma mowy o władcach. Zaś gdy zwolnimy, władcy się pojawią. Dodatkowo planuję ich nieco urozmaicić, ale o tym później .

Edit: Jeszcze jedna ważna sprawa. Ta sesja potrwa o wiele dłużej niż miesiąc, a wszelkie nagłe zniknięcia graczy trudno będzie mi zatuszować. Proszę więc, abyście podeszli do sesji perspektywicznie. Źle byłoby pozostawić rozwiniętą cywilizację na pastwę losu i barbarzyńców. Źle dla mnie, współgraczy i spójności tworzonego świata.
 

Ostatnio edytowane przez MrKroffin : 27-09-2014 o 21:03.
MrKroffin jest offline