Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-09-2014, 10:54   #26
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Z tego co widzę mijają powoli 2 tygodnie od ostatniego wpisu MG i... pojawił się jeden post ze strony graczy. Sytuacja na Dokumencie Google jest chyba na tyle klarowna, że nie trzeba nic dodawać, bo od dłuższego czasu nikt tam już nie pisze. Czy nie sądzicie, że czas najwyższy aby powoli zaczęły pojawiać się posty? Wiem, że można mieć problemy z netem, prywatne obowiązki, itd. ale kochani takie przestoje nie wpływają pozytywnie na jakość sesji. Początkowo byłem bardzo ciekaw co też Buka dalej dla nas wymyśliła, chciałem sprawdzić czy moje założenia co do liniowości się sprawdzą, ale ponad 2-tygodniowe kolejki nawet mnie ostudzą.

Przypominam, że zgodnie z założeniami odpisy miały być (cytat z pierwszego posta MG) "zwyczajowo raz na tydzień". O ile zrozumiem jakieś poślizgi albo usprawiedliwione nieobecności (w sumie nieusprawiedliwione też się zdarzą jak komuś odetnie neta) to jakoś nie potrafię sobie wyobrazić, że 5 osób nie znalazło przez 2 tygodnie czasu aby odpisać. Pierwsze dwa dni pojawiały się pytania do MG, następne kilka dialogi i scenki w GD, a później... cisza. Jedynie Ruda starała się napisać posta, ale robota skutecznie jej to uniemożliwiła. Co z resztą?
 
Lechu jest offline