Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-09-2014, 14:53   #14
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Ok, mam już cztery karty, czas na małe podsumowanie (nie wyniki!). Na początek lista, żebyście sprawdzili, czy nic nie pomyliłem. Pozycje zamieszczone według kolejności nadsyłania:
  1. Sesjator - Gnomy
  2. Zormar - Kenku
  3. Rycerz Legionu - Ulliari
  4. Earendil - Tai'atalai

Dobrze, teraz kilka inszych niusów. Przede wszystkim jestem mile zaskoczony jakością nadesłanych KC. Większość z nich jest naprawdę dobra i rzetelnie, wyczerpująco opisana. Gratuluję, panowie (i panie, choć po nickach zdaje się, że ich nie ma ).

Jeśli chodzi o balans rozgrywki, co dla mnie jest rzeczą dość ważną to aktualnie brakuje przede ras ekspansywnych i wysokich. Bo póki co mam zalew mikrych pacyfistów . To informacja dla tych, którzy chcą wysłać KC, a nie wiedzą dokładnie jaką rasę wybrać. Choć oczywiście kolejnych mikrych pacyfistów przyjmę z otwartymi ramionami .

Cytat:
Napisał Komtur Zobacz post
Aż kusi stworzyć cywilizację bagiennych goblinów, ale niestety teraz nie dam rady.
Akurat fragment mówiący, że na sesję starczy dziennie 15 minut kierowałem głównie do ciebie. Nie wiem, czy dysponujesz jednak chociaż takim czasem. Podpowiem tylko, że również nic się nie stanie, jeśli ktoś opuści dzień lub dwa, poza faktem, że trzeba będzie w weekend nadrabiać, albo spowolnić nieco innych, czego chciałbym jednak uniknąć.
 
MrKroffin jest offline