Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-09-2014, 16:03   #20
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Aramin Zobacz post
Licząc Twoją sesję niedługo odpadną mi 2 i zostanie 1. Pomysł jest tak zaje***ty, że chyba spróbuję nadesłać kartę. Ale nie czekaj na mnie no i zastrzegam, żebyś sobie na mnie patrzył krytycznie bo nie wiem, czy bym podołał w takiej sesji
Haha ! Wiedziałem, że te pierwsze deklaracje w stylu "i tak nie zagram" się nie sprawdzą .

PS. A jak będziesz wchodzić na doca tak często jak w "Z miłości do złota..." to zatłukę .

Cytat:
Jakie wydarzenie kończy grę? toczy się ona tylko w starożytności?
Wstępnie przewiduję zakończenie gry na wprowadzenie właściwego systemu feudalnego/budowę pierwszego galeonu/ważne z punktu widzenia historii wydarzenie. To tylko jednak orientacyjne cele, jeśli ktoś ma lepszy pomysł, chętnie wysłucham. Ja podczas sesji będę prowadził swój kalendarz, a gdy nic z powyższych się nie stanie, grę zakończę około VI wieku. Edit: Tak, ta odsłona obejmuje tylko starożytność, ale kto wie, co będzie potem... Póki co nie będę rzucał naiwnych haseł.

Cytat:
Czy elementy KP będą mogły podlegać zmianom w czasie. Przykładowo ustrój polityczny państwa, czy też mocne/słabe strony?
Jak najbardziej, to ma być sednem gry .
 

Ostatnio edytowane przez MrKroffin : 28-09-2014 o 16:06.
MrKroffin jest offline