Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-09-2014, 16:24   #5
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
'A gdy otwarła się góra, której imię w języku tych, którzy żyją w jej cieniu brzmi Kar'Za-Marot, a w języku ludzi z północy Kilimandżaro, wzleciał ponad nią ten spośród wiecznych, którego uczciliśmy w imię nas, naszych praojców i naszych potomków jako naszego boga.
Zszedł z góry na jęzorach płynącej ognistej ziemi, siłą myśli nie dopuszczając jej w pobliże naszych siedzib, żądając lojalności, honoru i prawomyślności.
Dlatego też ty, młody Uruk-Zareku, musisz nauczyć się, że nierozumna siła i pasja nie zawsze jest dla Ciebie doskonałą drogą. Najwybitniejsi z naszych wodzów zawsze kroczyli drogą Saha. Ponieważ właśnie Sah-M'Drai dał nam honor, by odróżnić nas od bydląt tej ziemi.'
Tłumaczenie orkowych manuskryptów znanych jako "Księga pięści", fragment "Mowy Kha'Gerula do Uruk-Zareka, wodza orków".

-1 punkt za zstąpienie na Ziemię
-1 punkt za manifestację w ogniu wulkanu

 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".

Ostatnio edytowane przez Fielus : 28-09-2014 o 16:29.
Fielus jest offline