Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2014, 13:28   #24
Kawairashii
 
Kawairashii's Avatar
 
Reputacja: 1 Kawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znany
Aha, rozumiem, najwyraźniej musiałam przeoczyć, co jakiś czas czyszczę sobie pocztę a z tego co czytam w rekrutacji nie było chyba żadnej notki na ten temat w każdym razie ciesze się że już niedługo będę mogła wam odpisać ^^

PS: Zauważyłam że macie tendencje do stawiania postów w których decydującym ruchem jest zależność od reakcji kolejnego gracza. Zalecam zmienić taktykę bo niejako zmniejsza to wasze szanse na dostanie interesujących możliwości. Polecam wstawiać dwuznaczne drogi w odpisach, przykładowo;
Rupert podążał za dyliżansem Lorda Hatterfielda, GOTÓW czmychnąć gdy tylko ten choćby wyda się podejrzliwy ogona. Choć z drugiej strony nie mógł oprzeć się chęci kradzieży jego cennego zegarka. Tak czy owak, nie może sobie pozwolić na zgubienie swojego celu, mimo iż tłok na ulicach ułatwiał dogonienie dyliżansu, najlepiej żeby nikt nie rozpoznał go w tłumie.
Ot obieranie takiej drogi daje mi jako MG możliwość przewidzenia waszej reakcji jeśli A) postać was spostrzeże bądź zacznie się dziwnie zachowywać, bądź B) zrobi coś co ułatwi wasze działania, a także C) jak będzie zachowywała się postać gdy ktoś zechce ją zagadać.

Podejście do odpisywania w ten sposób jest przydatne zwłaszcza w sytuacji gdy czekamy na reakcję drugiego gracza, który to nie koniecznie może nawet uwzględniać nasze starania w swojej części opowieści.
Czasem nawet o wiele bardziej opłaca się opisanie wyczekiwania mimochodem, a jednocześnie zbliżać się do punktu w przygodzie który zainteresuje nasz równie bardzo co odpowiedź gracza.
 
__________________
Kawairashii jest offline