Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-09-2014, 15:19   #3
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Niedługo znów będę miał możliwość "dopalenia" 1 nowej sesji.
- Armiel... Słuchaj... Ale to chyba nie oznacza, że BG w aktualnych przygodach spotka Gwałtowny Koniec coo?


- A tak na serio...

- Ta Marsylia... No jakoś leży mi najmniej z tego co wymieniłeś. Na to co ty napisane w ogóle tego "nie czuję" w tej chwili.

- Sygnał, kosmosy i takie tam alienowate klimaty pasiłby mi jak najbardziej. Chyba najbardziej z tego co tu przedstawiłeś.

- Pozostałe dwa wydają mi się podobne. Mógłbym zagrać, nawet chętnie ale raczej jakby ten sf nie przeszedł. Lubię i walki z mutkami i szalencami jak z Teksańskiej no a jakieś ogólne duchowate zuo, pradawne zapewne już mniej (bo się najczęściej nie da pociachać czy co) ale i lubię też takie surwiwalowe rozkminy.
 
Pipboy79 jest offline