Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-09-2014, 17:13   #33
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Czas już na ostatnie (przed wynikami) podsumowanie zdobytych przeze mnie KC. Do rzeczy więc:
  1. Sesjator - Gnomy
  2. Zormar - Kenku
  3. Rycerz Legionu - Ulliari
  4. Earendil - Tai'atalai
  5. Karolczaneq - Arkhashanie
  6. Montudedwen - Sklawinowie
  7. Fiath - Hircanie

Jak widzicie, przekroczyliśmy liczbę wolnych miejsc o 75%, a jeżeli sickboi i Aramin doślą jeszcze swoje propozycje, to o 125%. To wysoka frekwencja, jestem bardzo zadowolony. Może nieco z mniej z faktu, że wiele osób będę zmuszony odrzucić.

Niemniej: moja prośba o rasy wysokie i ekspansywne została spełniona aż w nadmiarze (za co dziękuję). Postaram się tak wymieszać cywilizacje, żebyśmy mieli i spokojnych uprawiaczy roli, i agresywnych najeźdźców.

Myślałem nieco nad podniesieniem limitu graczy do 5, ale postanowiłem, że tę decyzję odłożę na później. Zdecyduję po jakichś pięciu turach, wtedy będę miał pewność, czy jestem w stanie obsługiwać jeszcze jedną cywilizację. W związku z tym z góry proszę tych, którzy odpadną, by nie kasowali swoich KC i liczyli się z tym, że zostaną wezwani w swoim czasie .

Dalej: w związku z pewnymi sprawami natury organizacyjnej, zmuszony jestem przesunąć termin ogłoszenia wyników i ustanowić go na piątkowe popołudnie. Sesja zaś ruszy jeszcze tego samego dnia lub w sobotę, ale to już zależnie od graczy. Jeżeli ktoś jednak naprawdę rozpaczliwie potrzebuje jeszcze tego piątku, jestem w stanie ewentualnie przywrócić starą datę, choć wolałbym tego nie robić.

To tyle z aktualności, nadal zapraszam do podniesienia rękawicy, jaką wam rzucam .
 
MrKroffin jest offline