Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2014, 16:38   #11
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał abishai Zobacz post
No pięknie...Temat stoi od dłuższego czasu, a postów nie ma.
Źle to wróży tej sesji... eech... zobaczymy jak pójdzie później. Na razie czujcie się popędzeni.
Z innych spraw... istnieje propozycja, bym dawał bonusy PDkowe graczom którzy napiszą w terminie, w ramach nakłaniania do pisania w sesji. Uważam to za błędne z tego powodu, że pisanie w sesji to nie przymus. Gracie dla przyjemności i jeśli pisanie postów nie sprawia wam przyjemności to sama gra nie ma sensu.
Niemniej... ok. Mogę dać BG małe bonusy PDkowe/fabularne. Ale nie za odpisywanie w terminie. Tacy muszą się wyrobić w przeciągu 5-6 dni od mojego posta.
Bo za 1-2 dni więcej czasu na wymyślenie intrygi i przygotowanie wątku mogę zapłacić PDkami.
Czuje się przekupiony. Tak po prawdzie wolny start nie oznacza złej sesji. Dojdą nowi, Fleja ruszą większe wydarzenia i... ci którzy nie mają czasu odpadną lub zawieszą grę. Na pewno natomiast patrząc na poziom sesji zostanie silna grupa pod wezwaniem. Zawsze kilku się wysypie nie ma innej opcji.
 
Icarius jest offline