Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2014, 17:42   #39
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Dziękuję, Fiath .

Cytat:
Napisał Elas Zobacz post
Jakaś podstawowa tudzież szersza wiedza ekonomiczna/polityczna/strategiczna da bonusy fabularne w danych dziedzinach? Tzn. dajmy na to, czy Napoleon dostałby fabularne bonusy do toczenia bitew, bo wie "z czym to się je"?
Ten temat poruszony był już w wątku. Przywódcy wprowadzeni będą ok. 500 r. p. n. e. i ja będę losował im trzy wartość trzech cech (dyplomacja, wojsko, administracja). Ponadto prawdopodobnie dostaną konkretny bon/karę do jakiejś szczególnej dziedziny. Co do fragmentu o Napoleonie to ja go nie znajduję w tej czy innej formie .

Cytat:
Jak będzie wyglądało "odkrywanie"? Czy będzie to na zasadzie wybierz dwie-trzy spośród podanych przez MG czy raczej gracz sam wypisuje kilka propozycji, a MG wybiera lub losuje te, które przejdą?
I czy istnieje jakieś drzewo technologii, na którym można znaleźć 'ślepy zaułek'? I czy jest może to tak obmyślone, że jedno odkrycie zamyka naszej cywilizacji drzwi do innego wynalazku?
Pana zaś odsyłam do posta numer jeden. Choć część tego pytania jest ciekawa i warta poruszenia. Ślepy zaułek będzie jeden - przy moim (rozpisanym już ) drzewku magii. W pewnym momencie każda cywilizacja wybierze jedną z trzech ścieżek i nieodzownie straci możliwości rzucania czarów z innych.

Wszystkim zainteresowanym przypominam, że zostały jakieś 24h do zamknięcia rekrutacji. Nie jest to sztywny termin, ale w piątek wyniki już na pewno będą.
 
MrKroffin jest offline