Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2014, 09:55   #13
Viviaen
 
Viviaen's Avatar
 
Reputacja: 1 Viviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie coś
Cóż, jak już większość gdzieś tam ode mnie słyszała, miałam ciężki wrzesień a i październik zapowiada się nie bardziej optymistycznie
Do tego nie ukrywam, że po tak długiej przerwie i pierwszym poście, który zostawił mi absolutnie wolną rękę, nie bardzo miałam siłę i pomysły do stworzenia jakichś punktów zaczepienia. W wariackim kołowrotku ostatnich dni nie było czasu, żeby o tym myśleć... i przyznaję, brak postów pozostałych graczy działał demotywująco. Z początku chciałam po prostu opuścić tę kolejkę, ale kolejka jakoś nie ma siły się zakończyć :-p

Niemniej powoli się rozkręcam, z każdą linijką tekstu w dockach włączają się nowe pomysły, przypominają się stare zaległe pomysły... tydzień-dwa i powinno być ok

Jakby się kto pytał, absolutnie nie zamierzam opuszczać tej sesji!
 
__________________
Jeśli zabałaganione biurko jest znakiem zabałaganionego umysłu, znakiem czego jest puste biurko?
Albert Einstein
Viviaen jest offline