Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2007, 09:04   #16
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
"Nowe forum" ma full plusów jak np. nieprzepadające posty czy wygodna edycja postów. Choć z poczatku oczywiście strasznie ciężko się było mi połapać we wszystkim, ale po spędzeniu jednego dnia przede wszystkim na przegladaniu i próbowaniu poprzestawiania wszystkich dostępnych opcji stwierdzam, że jest naprawdę świetnie. A jedeyne co nie pozwoliło mi na wystawienie takiej właśnie oceny w ankiecie to pojawiające się jeszcze błędy oraz to nie znośne ograniczenie .. Którego występowanie już było omowione w temacie błędów, więc rozwodzić się po raz kolejny nie ma powodu.

Myślę, że ogólnie to co już jest na forum to kawał naprawdę dobrej roboty, a po usunięciu błędów nowe lastinn będzie przyciagać nowych userów jeszcze bardziej niż stare Wspieramy Cię Soli

Pozdr
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline