Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2014, 20:24   #1
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
[komentarze] Cywilizacje: Starożytność

A więc nadeszła ta wiekopomna chwila, gdy wasze cywilizacje wybudowały pierwsze osady . Zanim zaczniemy jest jednak jeszcze maaaaasa różnych rzeczy do ustalenia. Bez przedłużania:

1) Proszę o potwierdzenie udziału zgodnie z tym, co napisałem w rekrutce,

2) Zapisując się do tej sesji akceptujecie regulamin, wedle którego macie codziennie docować. Kto nie jest w stanie, niech powie od razu. Wasza absencja spowalnia grę nie tylko waszą, ale też innych graczy, a to szkodzi jendolitości świata przedstawionego,

3) Życie nie jest sprawiedliwe. Ta sesja tym bardziej . A tak całkiem serio: nie jest tak, że wszyscy macie równo. Nie, jedni maja lepsze położenie geopolityczne, inni gorsze. Jedni maja lepsze surowce, inni gorsze. Jedni mają rzeki, inni step. Jeśli ktoś zamierza oburzać się, że akurat za jego plecami rodzi się potęga orkowej hordy, nie uwzględnię jego oburzeń. Nie znaczy to naturalnie, że będę kogoś gnębił. Oczywiście, że nie, ale nie będzie też równo wobec wszystkich. Miałem kiedyś gracza, który obraził się bo zabrałem mu miecz (notabene na jego życzenie). Jeżeli zamierzacie sie tak zachowywać to znaczy, że nie zrozumiemy się. Wszelkie trudności uznajcie za wyzwanie, gwarantuję, że na dnikim znęcał się nie będę. Ewentualnie będę znęcał się nad wszystkimi po równo .

4) Proszę powsadzać awatary do panelu sesji.

5) Jeżeli sesja Wam się nie spodoba, coś was rozczaruje albo zauważycie jakiś wyraźny problem, to proszę dać mi znać. Podstawą do satysfakcjonujacej zabawy jest komunikacja, a ja chciałbym, aby było między nami jasno i klarownie.

6) Jestem tylko człowiekiem. Mogę się pomylić, mogę zapomnieć o czymś ważnym dla was. Roboty przy tej sesji co nie miara. Zatem jeżeli zauważycie jakiś błąd, proszę o jak najszybszy kontakt.

Udział w sesji równa się akceptacji powyższego nieformalnego regulaminu. No i już oficjalnie witam moich wybrańców i ich ludy. Słońce wzeszło nad Waszą ziemią .
 
MrKroffin jest offline