Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2014, 10:20   #12
dzemeuksis
 
dzemeuksis's Avatar
 
Reputacja: 1 dzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputację
Gveir
W rzeczy samej Liczmistrz jest cholernie liniowy (co samo w sobie nie jest wadą, tylko cechą - jednym pasuje, innym nie). Co do pozostałych zarzutów: z grania na żywo jako gracz wspominam go bardzo dobrze, jako MG mniej (TPK, czyli Total Party Kill), ale to bardzo stare dzieje. W każdym razie walka ze ożywionymi szkieletami, skaveni, to jest dla mnie miodek.

Fyrskar
Interesujące, chociaż obawiam się, że moja znajomość tych warhammerowych krain jest zbyt słaba, żeby to dźwignąć i nie narazić graczy na rozczarowanie poprzez rozjazd wizji świata.

Clutterbane
Kreuzhofen to również jeden z moich faworytów. Choćby z tego powodu, że niewiele trzeba przygotować, bo wszystko jest podane na tacy.

TomaszJ
Miło to słyszeć, tylko - przypomnę pro publico - warto zauważyć, że z mechaniką młotka mordować się nie zamierzam (jest fajna, ale akurat nie do efektów, które chcę osiągać na swoich sesjach) i cokolwiek poprowadzę będzie to na FAE/Fate. Jeśli to nie przeszkadza i nie uznajesz tego za herezję, profanację, itd., to świetnie.
 
__________________
Jedyna potrzebna moc to ta, która pozwala powstać po upadku.
dzemeuksis jest offline