Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2007, 15:05   #16
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Wiele jeszcze można zmienić na lepsze.

Mało kto się tu konstruktywnie przyłożył do komentowania jak dotąd. Parę uwag ode mnie:

1) Fajnie byłoby wiedzieć, kiedy się czego spodziewać. Przenosiny forum mnie osobiście nie zaskoczyły, ale dlatego, że cały ostatni tydzień przychodziłem z nastawieniem "to dziś". Parę razy się rozczarowałem, ale jeden strzał okazał się celny. Szkoda, że nie było informacji na stronie głównej, IMO przenosiny forum są dobrym powodem na takie 'globalne' ogłoszenie, nie tylko temacik w sekcji "O Forum". Zwłaszcza, że w temacie nie znalazłem nic o "za dwa dni przenosimy forum".

2) Przenosiny nadal trwają, a Solinarius ma swoje sprawy. Tak, wiem. Piszę ten punkt by mnie nim (jako kontrargumentem wielokroć powtarzanym) nie zlinczowano. Niektóre podane przeze mnie punkty są przykładami tych wielu rzeczy, które mogłyby zmienić się na lepsze.

3) Spore braki!
a) Nadal brak sporej ilości komentarzy do sesji, co powoduje utrudnienie dobrej zabawy. Głupio mi w poście pisać coś, co bez mgnienia wahania napisałbym w komentarzach. Głupio mi i nieklimatycznie czytać takie wstawki innych graczy.
b) Żadne z moich PW nie przezwyciężyło strachu przed przeprowadzką, kulą się w mojej starej skrzynce powodując, że okrakiem siedzę na dwu forach.
c) Sekunduję tym, co zgłaszali, że bajery były fajne. Sekunduję im też w radości, że prace nad przywróceniem bajerów trwają.

4) Wielki plus. Ani razu nie miałem problemów z odświeżeniem strony, poprawnym jej wyświetleniem, itp. Innymi słowy, niedługo będę mógł zaktualizować sygnaturkę.

5) Brak mi kalendarium, tudzież jakiegoś tematu, gdzie mógłbym zerknąć i dowiedzieć się co już zostało zrobione w materii przenosin, co nie, jakie są plany z tym itp. Jakiegoś tematu z generalnymi informacjami dotyczącymi przeprowadzki, informacjami, które są rozsiane po starym i nowym forum.

6) Są dwa tematy o błędach, co rodzi pytanie, czy któryś jest lepszy? Poważniejąc, sugerowałbym zamknąć jeden z linkiem do drugiego i opisem typu "błędy zgłaszamy [tu]".

7) Są błędy i niedoróbki (o których napiszę zaraz w jakimś temacie o błędach).

8) O funkcjonalności nowego forum się na razie mogę wypowiedzieć bardzo generalnie: zapowiada się naprawdę nieźle, z tego co potestowałem, działa. Potrzebować będę czasu by się z nią oswoić i ją opanować, do czego na pewno przyda się temat podobny do starego tematu przewodnika o funkcjach forum. Inaczej zostanie mi tylko nauka metodą prób i błędów (co właśnie robię z edycją ).

Generalne wrażenie, które odnoszę mimo wiedzy, że Sol pracuje nad przenosinami, poświęcając temu sporo czasu: akcja Chaos.

pozdrawiam, mam nadzieję, że uwagi się przydadzą.
Tammo
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro

Ostatnio edytowane przez Tammo : 12-03-2007 o 15:10.
Tammo jest offline