Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-10-2014, 14:29   #104
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Eryk ucieszył się niepomiernie z kanapek poprosił dziewczynę żeby gorąco podziękowała goblinowi a najlepiej to niech go w imieniu paladyna wyściska ~Przynajmniej jedna osoba mnie tutaj lubi~ - pomyślał zadowolony.

Gdy Raherys się przebudziła uprzejmie poinformował ją, że została uśpiona zaklęciem Lorda Gareygo - Szanowny ojciec szlachetnej Panienki kazał przekazać, że ma Panienka być grzeczna, bo inaczej karzę Panience sprzątać stajnie - Przekazał. Cieszyło go, że dziwaczna kobieta jest dla niego miła i nie widział w tym nic przesadnego gdyż jego zdaniem tak powinna zachowywać się porządna szlachta.

- Dobry pomysł z tą procą może nawet uda się panience ustrzelić jakieś dzikie ptactwo ? - Pochwalił Nys.

Niestety zamiast pysznej gęsi trafiła im się wielka wściekła osa - Spokojnie zaraz się tym zajmę. Nie marnujcie Panienki czarodziejki magii, upewnicie się tylko, że rumak się nie spłoszy - Rzekł zdejmując z pleców tarczę wyciągając miecz.

- Pomoże mi Pan z robactwem Panie, Aryid? Ja skupie na sobie jego uwagę pan niech zajdzie ją z tyłu - Zaproponował ułożony na szybko plan, po czym rzucił się do boju osłaniając się tarczą przed śmiertelnie niebezpiecznym żądłem .

Prawy rycerz rzucił się na maszkarę która uniknęła jego ciosów i użądliła go boleśnie w ramię. Eryk był jednak chłopakiem na schwał i nie dał się powalić byle truciźnie!

Do walki włączyła się latająca ryba Nys skutecznie atakując osę.

_____
Mechanika

Atak mieczem 10 Kostnica

Ewentualne obrażenia od miecza 4 Kostnica

Test ataku tarczą 5 Kostnica

Ewentualne obrażenia 5 Kostnica


Monstrualna osa kp 17

eryk otrzymał siedem pkt obraźeń (14\21)

wytrzymuje truciznę

7 Verrmitraaxx zadaje 4 pkt obraźeń

 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 06-10-2014 o 15:12.
Brilchan jest offline