Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-10-2014, 21:51   #19
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
Regularnie zawsze pisze Lil i Flejtuszek. Ja i Viv się staramy i prawie zawsze wychodzi. (są poślizgi ale bez wielkiego wstydu). Aisu praktycznie zawsze nie pisze na czas, ale pisze. Zell więcej nie gra niż gra ale pisze o tym jawnie do MG jak i nas. Terminów trzymałbym się zatem sztywno. Jest data, piszemy do daty. Komuś coś wypadło da znać Mg może dostać 1 dzień,(o ile nie wejdzie mu to w krew co kolejkę) nie starczy mija go kolejka i mówi się trudno jego strata.
Jeśli ktoś może ochrzaniać graczy za nieobecności, czy też opóźnienia, to tylko i wyłącznie MG. Bo tylko JA mam rozeznanie kto w danej kolejce może czy nie może napisać. Kto się odzywa, kto ma wytłumaczenie. I proszę mi tu nie wychodzić z hasłem trzymania się sztywno terminów, bo każdy tu zawalał łącznie z MG. Były okresy zwłaszcza około-świąteczne, gdzie bodajże niemal wszyscy zawalali terminy opóźniając się aż o dwa tygodnie... a może nawet o miesiąc?

Więc nie ma co teraz machać hasłem "sztywne terminy" skoro dialogi przy widzeniu w Oku czasem ciągną się przez cały tydzień, zamiast skończyć po dwóch dniach, a "dzisiejszy nadmiar czasu" nie oznacza u ciebie nie oznacza, że "jutro" nie pojawi się znów będzie prośba o przekładanie terminu posta MG. A już nie wspominam w ogóle o tym Icarius że od miesiąca wisisz mi posta w innej sesji . Nic w ogóle o tym nie wspominam.

EDIT:

No i ostatni z graczy został dodany. Reszcie chętnych dziękuję ale cóż to było ostatnie wolne miejsce, a walka była zażarta. Może następnym razem, jeśli będzie okazja. Przez ten tydzień postaram się uporządkować sprawy związane z nowymi postaciami i pewnie w niedzielę będzie dla nich wprowadzenie.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline