WÄ…tek: Rozterki Armiela
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2014, 08:50   #22
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Dobra.

Przeanalizowałem moje możliwości czasowe, ochotę oraz Wasze oczekiwania i informuję, że jeszcze w tym miesiącu pojawią się dwie rekrutacje.

Pierwszą - będzie rekrutacja do "Wyklętych". Dlaczego do nich? Bo mam jesienny klimat na ponurą, mroczną opowieść o nawiedzaniu i duchach Do tego dorobiłem ciekawą historię, intrygujące tło i kilka - mam nadzieję fajnych - twistów. To daje potencjał na ciekawą sesję, w której będzie liczyło się dobre wczucie w klimat i odegranie bohaterów zmagających się z nieznanym zagrożeniem. Scenariusz już jest gotowy - czeka na uruchomienie. Sesja - mam nadzieję ruszy w listopadzie czy nawet w końcówce października. Wiele zależy od tempa w nietypowej rekrutacji, jaką szykuję.

Drugą - rekrutacja do "Sygnału". - Czemu drugą? Bo potrzebuję więcej czasu na opracowanie "świata", tak by gracze - w założeniu fachowcy od kosmicznego zwiadu - byli tymi fachowcami. O ile scenariusz mam już gotowy, o tyle z rekrutacji i "mechaniki" nie jestem zadowolony. Potrzebuję czasu by ją odpowiednio dopiąć. Co więcej - Sygnał będę w stanie uruchomić dopiero wtedy, kiedy zakończę 2 trwające sesje (obie w sumie są już dość bliskie finałów).

CO do reszty:

Zapewne zimą - już w przyszłym roku - wrócę do koncepcji slashera (mi ona z tych co zamieściłem najmniej pasuje :P) oraz do "Marysliady" - tej ostatniej nie odpuszczę, choćby się waliło i paliło.

Wątek uważam za zamknięty.

Dziękuję wszystkim uczestnikom za wyrażenie swojej opinii.

Oczekujcie niedługo rekrutacji

Do zobaczenia w nawiedzonym domu i w głębi kosmicznej przestrzeni.
 
Armiel jest offline