Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2014, 12:22   #481
Matyjasz
 
Reputacja: 1 Matyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemu
co do gdoca, to zauważam problem, że się chronologicznie rozjechał z postami.
Proponowałbym dla porządku w archiwum by to co jest doedytował Fryskar w swoim poście bo one się czasowo nakładają, jak nie to ja mogę wrzucić (bo chyba będę ostatni) ale jak ktoś będzie chciał sobie przypomnieć co było wcześniej to chaos powstanie a chaos zjada dusze i mutuje.

Co do pytań, wrzuciłem na dno gdoca. Zależnie od odpowiedzi albo wrzucam w posta albo coś jeszcze dopytam.

Co do wart, to jestem za.
Pierwszą wartę powinien wziąć któryś z ludzi, następne dwie krasnoludy bo lepiej w ciemności widzą i ostatnią znowu jakiś człowiek bo widno powinno się zacząć robić.

Właściwe szacunkowo na nasze ludzkie, to która jest godzina po tym jak pogrzebiemy Mathiasa, w znaczeniu ile jeszcze postać bez zegarka czuje zostało czasu zanim się normalnie idzie spać?
 
Matyjasz jest offline