Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2014, 14:23   #20
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał abishai Zobacz post
No pięknie...Temat stoi od dłuższego czasu, a postów nie ma.
Źle to wróży tej sesji... eech...
To jest problem czy go nie ma? Bo najpierw jest informacja od ciebie, że źle wróży sesji nie dotrzymywanie terminów.

Cytat:
Napisał liliel Zobacz post
Wiem, że nie pisze się z przymusu a dla przyjemności i inaczej być nie może ale niestety rozlazłość terminów do granic możliwości podkopała moje morale. Zawsze trzymam się deadlinów z szacunku dla GM'a i współgraczy i jeśli tylko jestem w stanie zawsze się wyrabiałam we wszystkich sesjach na które się pisałam bo to w końcu jakieś zobowiązanie. Moja motywacja jednak miękła stopniowo bo i sobie wygodnie tłumaczyłam "po co mam pościć w terminie jak i tak będziemy czekać tydzień na pozostałych, luz, blues, co masz zrobić dziś zrób pojutrze". No i mój kręgosłup obowiązkowości mi się rozlazł tak dalece, że miesiąc po starcie sesji nie dałam jeszcze posta w pierwszej kolejce co mnie doprowadza do szału i jest powodem osobistego wstydu.
Potem głos Lil, że faktycznie to źle na nią wpływa.

Cytat:
Napisał Viviaen Zobacz post
i przyznaję, brak postów pozostałych graczy działał demotywująco. Z początku chciałam po prostu opuścić tę kolejkę, ale kolejka jakoś nie ma siły się zakończyć :-p
Później nawet Viv pisała, że brak postów innych działa na nią demotywująco.

Cytat:
Napisał Viviaen Zobacz post

Z mojej strony wygląda to tak, że... nie są potrzebne żadne zmiany.
Cytat:
Napisał Viviaen Zobacz post

Na koniec tego przydługiego wywodu jeszcze raz się powtórzę: nie histeryzujcie
Wystarczyło jednak jedna moja wypowiedź, będąca propozycją o usztywnienie terminów i nagle zaczęły się głosy w drugą stronę. Dodajmy prawie tych samych osób. Skoro podejmujecie w komentach temat terminów, sugerujecie problem... To znaczy, że on jest nie? Bo w sumie właśnie wyszło, że nie.

Edit:

Jak wygląda teraz sytuacja dla starych graczy. Jest jakiś termin kończący dla nas obecną kolejkę?
 

Ostatnio edytowane przez Icarius : 07-10-2014 o 14:26.
Icarius jest offline