Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2014, 15:20   #21
Viviaen
 
Viviaen's Avatar
 
Reputacja: 1 Viviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie coś
Cytat:
Napisał Icarius
Wystarczyło jednak jedna moja wypowiedź, będąca propozycją o usztywnienie terminów i nagle zaczęły się głosy w drugą stronę. Dodajmy prawie tych samych osób.
No nie, akurat moje zdanie cały czas pozostaje takie samo.
Bo według mnie jedno nie przeczy drugiemu. Trochę mnie brak postów przygnębiał, choć miałam własne problemy i na dobrą sprawę sesja była sprawą mocno drugorzędną... niemniej nie uważam tego wcale za powód do radykalnych zmian typu usztywnienie terminów.
A pojawienie się narzekań na niepiszących graczy zrzucam na karb jesiennej chandry

Inna bajka jest taka, że my nie wiemy, co się dzieje na linii mg-inni gracze. To, że nie ma postów, wcale nie musi oznaczać, że nic się w temacie nie rusza. Z tego, co ja teraz piszę z abim, nic nie wyląduje w poście. A jednak się dzieje i mimo wszystko nie uważam tej kolejki za straconą.
Możemy zacząć się martwić, jeśli taka stagnacja potrwa jeszcze 2-3 kolejki.
W co wątpię
 
__________________
Jeśli zabałaganione biurko jest znakiem zabałaganionego umysłu, znakiem czego jest puste biurko?
Albert Einstein
Viviaen jest offline