Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2014, 20:17   #22
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
To jest problem czy go nie ma? Bo najpierw jest informacja od ciebie, że źle wróży sesji nie dotrzymywanie terminów.
Problem jest, tylko że sztywne terminy są żadnym rozwiązaniem. Co z tego że dałem termin na posta pierwszego, skoro nie odpisał w czasie chyba NIKT. Ja se mogę wyznaczać te terminy do woli, tyle że nic z tego nie ma... to raz.
Dwa... to nie jest typowa sesja. Nie mogę przeskakiwać graczy, którzy nie odpisali, unikając konsekwencji dla fabuły. Bowiem niektóre kluczowe decyzje BG czasem podejmowane w tajnych docach, wpływają na resztę.

Teraz np. mam problem z F.leją z którą nie ma kontaktu więc Dom Orb'vlos będzie sobie musiał poczekać z przyjazdem w okolice miasta. Ot, taki mały drobiazg z którym twarda dyscyplina postowa jakoś sobie nie radzi.

Cytat:
Jak wygląda teraz sytuacja dla starych graczy. Jest jakiś termin kończący dla nas obecną kolejkę?
Czekam do niedzieli i zobaczę nad czym będę mógł pracować wtedy.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.

Ostatnio edytowane przez abishai : 07-10-2014 o 20:29.
abishai jest offline