Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2014, 10:19   #9
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Rozumiem doskonale. Gryf.

Do tej sesji podchodzę w bardzo specyficzny sposób. Nie będzie rygorów, chyba że zauważę "przeginkę", a wtedy, jak to ja, dam znać.

Tą sesją - w moich założeniach - mamy się dobrze bawić, wręcz rozkoszować. Chciałbym, by opowieść była wyjątkowym przeżyciem dla Was i dla mnie. By miała w sobie potencjał epickości i emocjonalności, który na długo zostanie w Waszej pamięci.

Goniąc Was, zmuszając i terroryzując, nie osiągnę tego. Z mojej strony też mogą zdarzać się lekkie "przestoje" (wiadomo: praca, dom, życie). Więc wszystko rozumiem.

Umówmy się, że jak ktoś wie, ze się spóźni - niech pisze w komentarzach - by inni też wzięli sobie "poprawkę" na to w swoich terminach.

W następnej kolejce dołączy do nas 3 nowych graczy. Tak. Aż 3 osoby, ale nie popsuje to klimatu opowieści. Po prostu ja będę miał przy niej więcej pracy. Nikt inny.

Oficjalnie zapowiem, że będą to: liliel, killinger, i Autumn.

To tyle, co miałem do powiedzenia w sprawie tej sesji Na ten moment oczywiście

Pozdrawiam
 
Armiel jest offline