Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2014, 17:37   #6
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Siemka


- Popaczałem se tak w rekruty i chyba mi kulanie na Percepcję poszło nieźle


- Ogólnie sesja wygląda ok... Ale szczerze mówiąc ten wątek z rodziną kompletnie mnie zaskoczył... Tak przemyślałem wstępnie i mi wychodzi, że to dość diametralnie zmieniłoby... Hmm... psychologię społeczną hirołsa i jego otoczenia... Czyli skończyłoby się rumakowanie jak przy singlach


- I ten, no... Mam parę pytań...


- W sumie jak dawno ta erpegowa familia byłaby po przeprowadzce/na miejscu? Tak w sumie, to, że już mieszka/uczy/pracuje trochę czy dopiero co i jest na walizkach?

- Jak duża miałaby być ta familia? Bo chyba składałoby się ciut inaczej rodzinkę/drużynkę z 3 a z 6-ciu osób.

- Te BGi to by musielibyć dosłownie spokrewnieni ze sobą? Jakiś lokator, partner, sąsiad itd coś niekoniecznie ściśle rodzinnego mogłoby być?



- Ogólnie ciężko mi trochę zaplanować postać tak w próżni nie bardzo wiedząc kim miałby być. Mogę podać na razie wiek, że raczej nie chciałbym grać dzieckiem bo to dla mnie za trudne ani niekoniecznie jakimś starym dziadygą. Czyli coś jak najbardziej przeze mnie lubiany przedział wiekowy czyli jakoś 25 - 35 l. Zapewne zrobiłbym se raczej postać o silnej osobowości czyli też w sumie jak zazwyczaj. A dalej to w sumie własnie zależy od roli bo trochę inaczej bym se raczej planował dorosłego syna a trochę inczej jego starego
 
Pipboy79 jest offline