Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2014, 18:06   #2
Ogryzek Szatana
 
Ogryzek Szatana's Avatar
 
Reputacja: 1 Ogryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetny
Jestem zainteresowany, ale mam pewne obawy, więc rozłożę to w formie pytań. Punktami, ponieważ punkty są fajne.

1. Mechanika. Nie odnajduję się samemu w mechanice do DnD 3.5. Czy będzie ona wykorzystywana, czy też ma służyć jedynie jako budulec postaci, reszta to storytelling?
Podstawy rozumiem, jak akcje, ruch, testy, ale im bardziej szczegółowa zasada, tym bardziej czarną magią jest dla mnie.

2. Gender. Mam taki zwyczaj, że na sesjach forumowych tworzę postaci, którymi nie dane mi było zagrać na żywo z różnych powodów. Często są to postacie żeńskie (czasami udaje mi się je wtrącić jako NPC kiedy prowadzę), tak samo byłoby tym razem. Jestem facetem, więc przeszkadza taka podmiana płciowa?

3. Postać. Wracając do mojego nieogarnięcia z mechaniki, mam szósty poziom i 30 kafli, wow! Co ja teraz z tym zrobię...?
Wątpię w moje umiejętności w wykorzystaniu tego wszystkiego. Czy gdybym wysłał bardzo dobry koncept postaci wraz z historią, mogę oczekiwać na dużą dawkę pomocy w wykorzystaniu tego poziomu wraz z kasą? Niekoniecznie optymalnie, bardziej pod klimat (ale jeżeli mechanika będzie wykorzystywana, chciałbym mieć funkcjonalną postać ).

4. Potencjał. Jeżeli powyższe zostaną w większości rozpatrzone pozytywnie, czy mógłby ktoś nakreślić mi co taka postać na szóstym poziomie mogła osiągnąć? Mordowanie smoków to chyba jeszcze nie jest.
Jak potężny jest szósty poziom?

5. Turlanie. Atrybuty postaci turlamy czy mamy pulę punktów? To akurat z mechaniki rozumiem.

Oprócz tego, nic mi nie mówią obrazki, ale spróbuję doczytać
Odpowiada mi bardzo tempo odpisywania, trochę mniej czas rekrutacji, a raczej zapowiedź, że może wystartować wcześniej. Ja 14-21 jestem niedostępny, więc raczej zdążyłbym zrobić postać i następnie wybyć na ten tydzień.

Kartę postaci wolałbym mieć całą w docu (dwóch plikach, mechanika i historia), ale jeżeli potrzebny będzie ten Myth-Weaver, to się przełamię.

EDIT: Pomyślałem, że warto będzie dodać dwie rzeczy. Mam w planach zagrać łotrem. Skumałem, że Eberron to ten sam świat co w grze Dungeons and Dragons Online, więc już ogólny zarys klimatu mam.
 

Ostatnio edytowane przez Ogryzek Szatana : 08-10-2014 o 18:35. Powód: Dodatkowe info
Ogryzek Szatana jest offline