Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2014, 18:49   #8
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Cytat:
- W sumie jak dawno ta erpegowa familia byłaby po przeprowadzce/na miejscu? Tak w sumie, to, że już mieszka/uczy/pracuje trochę czy dopiero co i jest na walizkach?
Dopiero co się wprowadza. Standard.

Cytat:
- Jak duża miałaby być ta familia? Bo chyba składałoby się ciut inaczej rodzinkę/drużynkę z 3 a z 6-ciu osób.
Rodzinka może być dowolnej wielkości Graczy w niej musi być 3-6. Reszta może być NPC-ami, tak jak napisałem w rekrutacji.

Cytat:
- Te BGi to by musielibyć dosłownie spokrewnieni ze sobą? Jakiś lokator, partner, sąsiad itd coś niekoniecznie ściśle rodzinnego mogłoby być?
Rodzina. Jakoś nie widzę by ktoś wydal oszczędności całego życia, zapożyczył się itp. by zamieszkać pod jednym dachem z kimś obcym. Dom stoi na uboczu, więc sąsiad odpada. Partner - ww sensie osoba w nieformalnym związku, zamiast formalnego - w porządku. Komun hippisowskich czy squatów nie dopuszczam . Osoba spoza kręgów ścisłej rodziny (wujek, kuzyn itp.) też może być, tylko trzeba to jakoś uzasadnić. Ogrodnik, gosposia z Meksyku - w ostateczności też, lecz tutaj gra troszkę psułaby klimat.

Założenie jest takie, jakie jest. Ma być RODZINA. Mniej lub bardziej "normalna" ale rodzina.

Cytat:
Sesjator: Szkoda, bo bardzo lubię brać udział w horrorach, a rzadko mam okazję.
Pisz KP, dogaduj się z ludźmi- nie mówię, NIE. Raz miałem w sesji 14-latkę, która nie przyznała się do wieku i nie miała tego w profilu. Jakoś dała radę. Więc nie zamykam takiej opcji. Doceniam uczciwość. Idealny z Ciebie może być nastolatek Bez ściemy i udawania.
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 08-10-2014 o 18:52.
Armiel jest offline