Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2007, 19:48   #26
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
W trakcie apelu Jessy miała okazję powrócić do formy i na powrót stać się czarująco uśmiechniętą nastolatką.
"Muszę się do tego przywyczaić, że ludzie pytają o moja moc - złajała się w myślach - Tutaj to nic szczególnego, zwykła rzecz... Nikt się z tym nie kryje, nikt sie nie chowa, a wręcz się chwalą. O właśnie, muszę przestać tak reagować, bo to do mnie nie pasuje!"
Gdy apel dobiegł końca, dziewczyna pozwoliła sobie na luźny komentarz rzucony w stronę nowopoznanych ludzi. Miała nadzieję, że nikt nie zwrócił specjalnej uwagi na jej "focha", wszak podstawa, to zrobić dobre wrażenie.
- No to coś mi się widzi, że nasz Johnny da mi wycisk za te bagaże. Cięzkie jest życie blondynki...
Jessika zrobiła minę cierpiętnicy, rozkładajac przy tym teatralnie ręce w geście niemocy.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline