Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-10-2014, 11:28   #50
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Mogłabym zapytać się dlaczego moje deklaracje są pomijane? Postać zadaje po raz drugi (!) to samo, ważne z jej punktu widzenia - i chyba zadania też - pytanie, a odpowiedzi jak nie było, tak nie ma. Wiem, że NPCe nie muszą automatycznie odpowiadać' ale MG nie zaznaczył nawet braku reakcji. Po prostu zlekceważył deklarację/działania podjęte przez postać.

Chciałabym bardzo wiedzieć, o co chodzi, bo'nie ukrywam, że dość mocno psuje mi to przyjemność z gry - szczególnie, że inni gracze nie są tak traktowani.

A.
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline