Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2007, 02:17   #53
JarekTFL
 
Reputacja: 1 JarekTFL ma wyłączoną reputację
No No widze ze graczy mam albo mialem naprawde ambitnych. Na początek chciałbym przeprosic za tak długą, niezapowiedzianą nieobecność. Miałem bardzo trudny okres na uczelni(aktualnie jestem na urlopie dziekańskim) i do tego doszły problemy finansowe(musiałem podjąć prace i do tej pory jeszcze nie wybrnełem z długow). Fakt faktem moglem od czasu do czasu wejsc i cos napisac ale naprawde całyczas byłem taki wypompowany ze nie mailem sil ani ochoty na forum. Teraz dodatkowo mi sie komp saplił(pisze od wspolokatora) Wciąż mam mało czasu ale chociaż mogę troche odetchnąć. Dobra koniec tego tłumaczenia.

Dzisiaj wracam, moze powoli jeszcze rozruszamy tą sesje. Bardzo podoba mi sie sposob w jaki probowaliscie reaktywować sesje i postawa Tammo. Tacy gracze jak wy to błogosławieństwo i byćmoże moja leniwa dupa na nich nie zasługuje. Macie u mnie duzego plusa. Mam zamiar kontynuowac sesje i mam nadzieje ze jeszcze macie ochote grać. Postanowiłem podjąć to co napisał Tammo, bo jest ciekawe i w pewnym sensie pokrywało się zmoimi zamiarami

Powstało wiele opowiadań i filmow o tytule mgła, ale zapewniam was ze zadna historyjka o martwych marynarzach wychodzących z morza nie umywa się nawet do tego co stworzył king.
 
__________________
Jeśli martwi się nie żywią to czemu żywi się martwią?
JarekTFL jest offline