Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-10-2014, 19:17   #6
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Brałem informacje stąd i chyba rzeczywiście źle odebrałem treść (nie zauważyłem "1" w tej tabeli po prawej stronie), więc zinterpretowałem to jako kumulujący się bonus.

Nikogo nie okłamałem. Sam musiałem się do-edukować, bo nikt nie raczył odpowiedzieć na pytanie przedmówcy, a bawić w tworzenie przedmiotów nie miałem nigdy okazji z racji tego, że prawie zawsze jestem MG i zajmuję się świato-tworzeniem (po magiczne przedmioty sięgam zawsze z podręczników lub ewentualnie na ich podstawie tworzę własne alternatywy).

Dzięki za sprostowanie.

Edit:

Wybacz, wcale nie odebrałem tego jako uszczypliwej uwagi (czy czegoś w tym stylu), wręcz przeciwnie - jestem wdzięczny za to, że ktoś bardziej obeznany z zasadami tworzenia magicznych przedmiotów mnie poprawił (szkoda tylko, że tak późno to się stało, bo pewnie zdążyłem już wprowadzić w błąd Pablo0220 - oczywiście nie mam nikomu tego za złe). Słowo pisane bywa czasem niejednoznaczne w swym przekazie, bo trudno wpleść piszącej osobie towarzyszące jej emocje, a ja jestem dziś zbyt zmęczony całym dniem aby wrzucić emotki i zadbać o właściwy przekaz.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 14-10-2014 o 21:59.
Warlock jest offline