Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2007, 08:18   #8
Khalida
 
Reputacja: 1 Khalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnie
cynis - mój nick odmienia sie tak jak każde imię żeńskie kończące sie na 'a' (bo to zresztą jest imię żeńskie, tylko nie nasze :P)

Ale przepraszam za offtop i wróce do dyskusji - no tak, jest rys psychologiczny, ale uważam jeszcze ze to czyjaś osobista sprawa czy chce napisać długiego posta w którym zawrze wszystkie uczucia swojej postaci czy napisze posta w którym odegra postać, wyrażając jej uczucia gestami, mimiką czy jej słowami - tak jak my robimy w życiu codziennym. Zresztą, masz też przykład ze wczoraj że nie należy pisać na siłę, bo wtedy nie tylko taki post nie będzie sie podobał autorowi i innym, ale nie wniesie za wiele do gry, i właśnie będzie, jak to określiłeś - suchy.
Aby napisać dobrego posta o dużej objętości i zawierającego dokłądne opisy uczuć, myśli, czynów, słów postaci, trzeba mieć, moim zdaniem, dużo czasu i chęci... a wszyscy wiemy że wystarczy iż przez dwa dni nie pojawi sie czyjś post, już inni zaczynają sie tym niepokoić, a MG prosi o posta. Ja niestety nie mam tyle czasu aby usiąść i napisać jednego długiego posta - jak jestem w szkole albo pracy z zasady mam kilka, góra kilkanaście minut, a w domu mi sie po prostu nie chce (zwłaszcza że chwilowo biorę udział w około 7 sesjach na dwóch forach, jeśli nie więcej nawet i każdy MG wymaga codziennego odpisywania. Prosze tylko nie rzucać tekstów w stylu "to zrezygnuj, to po co sie zgłaszałaś?" Zgłaszałam sie bo chciałam i nie zrezygnuje, bo jestem w stanie odpisać na wszystkie, i jestem z tych postów zadowolona, nawet jeśli nie zajmują 3 stron w wordzie...)
 
__________________
Każdy powinien mieć motto.
Nawet jeśli jest dziwne:
"I'm greedy, not stupid..."
Widzicie?
Khalida jest offline