Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2014, 14:11   #14
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Cytat:
Zdecydowanie jakby zebrac w jednej sesji 12 osob ciekawiej byloby.
Może byłoby ciekawiej, a może nie - na pewno miałbym więcej roboty Toteż raczej pozostanę przy oryginalnych ramach liczebności (ew. w sesji szeregowej mógłbym zwiększyć liczbę graczy do 10).

Cytat:
Co z postaciami gdzieś pośrodku?
No cóż... jeśli zwykły żołnierz odznaczy się w boju (i zdobędzie odpowiednio dużo PD) i przeżyje... to węszę awans

Względem ram czasowych:

Sesje zaczęłyby się w tym samym czasie. W tym samym czasie dowódcy podejmowaliby pierwsze decyzje, "zwykłasi" zapoznaliby się z sytuacją w miasteczku (gdzie na początku będą stacjonować oddziały) i poznaliby się nawzajem. Gdy dowódcy podejmą decyzję, przerwę rozkosz zażywania nicnierobienia przez "szeregowców" i wrzucę posta, w którym odpowiednie rozkazy zostaną przekazane oddziałom. Tutaj szeregowi wrzucają swoje posty. W odpowiednich informacjach będę wrzucał posty do jednej sesji i do drugiej.

Co z ramami czasowymi?

Co ja mogę powiedzieć... póki nie wrzucę mojego, MG-mowego posta, akcja raczej nie wyrwie się zbytnio do przodu. Więc chronologicznych rozjazdów raczej nie powinno być.

A co do znajomości postów z drugiej sesji... nie chceta wiedzieć, nie czytajta

Mała uwaga na koniec:

W dniach 21 - 25.10 jestem nieobecny, rekrutację zapewne założę na początku (pierwszy, drugi tydzień) listopada.
 
Fyrskar jest offline