Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2014, 14:05   #321
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Kiseijuu: Sei no Kakuritsu. Pewnej nocy na ziemię spadają zarodniki z pasożytniczymi robalami w środku, które przejmują i morfują ciała nosicieli - głównie ludzi. A co jest smaczniejsze dla człowieka niż człowiek? Jeden z "robali" ma pecha, bo potencjalny nosiciel się budzi i obcemu udaje się "przejąć" tylko jego prawą rękę. A potem się zaczyna.
Anime ciekawa, z rysunkami, które ja nazywam sobie 'japońskim realizmem', czyli nie ma wielkich oczu, a kolory są mocno stonowane. Pasuje do klimatu, który jest niczego sobie - czekam na kolejne odcinki. Jeśli ktoś lubi gore to chyba mogę polecić.

BTW czytał ktoś "Ronję, córkę zbójnika"? Książka mojego dzieciństwa zainteresowała również Japończyków i ma w tym sezonie wyjść anime :]
 
Sayane jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem