Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2014, 16:21   #17
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
W sumie to jakie mamy charaktery jak dotychczas? I wogóle jakie sa pożądane, skoro już ma być drużyna?

Z tym archetypem to mi czwórką zawiało, Arvelusie, tu nie ma tanków :P Ale bardzo słusznie by było z ta lista tematów, czy czegoś.

Aktualnie wciąż kombinuję, ale z tego kombinowania coraz bardziej wychodzi mi gnom (właściwie na pewno) i teraz to będzie albo Ranger albo znalazłem coś takiego (jakaś względnie nowość, tyż pierwszy raz widzę, ale oficjał od paizo), a wsród tego Hunter. Trzecia opcja to jakieś dzikie fiki-miki z archetypami wojownika, żeby miał więcej punktów umiejętności, bo ja kocham umiejętności.
Ale najchętniej ten Hunter, bo już mi się całkiem nieźle obmyślił fabularnie. Wygląda nieprzepakowanie, ale myślę że mógłbym przeżyć jakiegoś nerfa jakby coś.
 
__________________
Cogito ergo argh...!
Someirhle jest offline