Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2014, 16:45   #20
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Cytat:
Sesja podczas Burzy Chaosu jak mniemam?
A zaskoczę Cię, bo nie :P

Cytat:
Gdy wszystkich biorą do armii więc może zagralibyśmy w opcję losowania profesji przez MG?
Tzn. gracz się zgłasza, dostają wylosowaną profesję i ma do niej przygotować historię i odgrywanie. Coś podobnego jest teraz w rekrutacji do sesji z 1ed Młotka ("Porwanie córki karczmarza")
Dla mnie bomba bo wtedy byłby większy realizm gdyby w jednym oddziale byli: np. chłop, górnik, węglarz, porywacz zwłok, mieszczanin, żak i guślarz niż jak mi się wydaje 2 najemników, 3 strazników i gladiator (wszyscy nastawieni na walkę)
Nie, nie i jeszcze raz nie.

Dlaczego?

1. Postacie bedą przede wszystkim żołnierzami. Przyjmując, że zagra 10 graczy, przyjmę góra 2-3 postacie niebędące żołnierzami.

2. Nawet gdybym zmienił zdanie (a nie zmienię) to wolałbym 2 najemników i 3 strażników (gladiatora pominę) niż drużynę z wojskiem mającą tyle wspólnego, co krasnolud z elfem.

Mała uwaga na temat rekrutacji:

Przy odrobinie szczęścia (tzn. jak mie się będzie chciało ) rekrutacja będzie w ten weekend.

Ale ja z natury leniwa bestia jestem :P.
 
Fyrskar jest offline