Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2014, 12:49   #25
Tropby
 
Reputacja: 1 Tropby jest jak klejnot wśród skałTropby jest jak klejnot wśród skałTropby jest jak klejnot wśród skałTropby jest jak klejnot wśród skałTropby jest jak klejnot wśród skałTropby jest jak klejnot wśród skałTropby jest jak klejnot wśród skałTropby jest jak klejnot wśród skałTropby jest jak klejnot wśród skałTropby jest jak klejnot wśród skałTropby jest jak klejnot wśród skał
Uwaga!


Ogłaszam wszem i wobec że zupdejtowany Dziennik oraz Gort's Biggest Badass Rank są gotowe do użytku!

Od początku nowej sesji rozpoczęła się Runda III Gort's BBR! Tak więc każdy z graczy ma ponowną szansę na zdetronizowanie obecnego dwukrotnego czempiona, którym naturalnie jest nie kto inny jak Gort Kingstone!

Natomiast w wyrywaniu Achievementów prowadzi wciąż póki co najprzebieglejszy z przebiegłych, czyli Zajcu vel Zdrajcu!



Dla tych którzy nie wiedzą albo zapomnieli:

W dzienniku możecie umieszczać informacje o questach i co ważniejszych NPCach, a także aktualizować te obecne. Jeśli jest jakiś NPC którego uważacie za istotnego i warto zbierać o nim dane, to dajcie znać w komentarzach na dole doca.

Zaś Gort's BBR to efektywny ranking mierzący postępy waszych postaci w zdobywaniu niedorzecznych osiągnięć oraz starym dobrym mordobiciu.
Przy sprzątaniu usunąłem nieaktualne achievementy związane z szaleństwem (poza tymi które już ktoś zdobył) oraz te wymagające zbierania kasy i upierdliwego zliczania.
Przypominam także że na dole doca możecie składać swoje propozycje nowych osiągnięć oraz zażalenia w związku z pomyłkami odnośnie walk waszych postaci i ich wyników. Jeśli o jakiejś zapomniałem albo się z czymś nie zgadzacie, to dajcie znać. A jeśli uważacie że ranga przeciwnika z którym walczyliście była inna niż ta którą arbitralnie ustaliłem, to Ajas ma w tej sprawie ostateczny głos.

To by było na tyle ogłoszeń. Życzę wszystkim przyjemnego zdobywania punktów oraz aczików! Pamiętajcie że przy odrobinie wysiłku nawet największa łajza i szczur zęzowy może zostać rasowym badassem!
 
Tropby jest offline