Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2014, 01:55   #19
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
Pytam o charaktery, bo są postacie, które pasują mi z jakimś charakterem,a z innym zupełnie nie, a nie daj boze trzeba by było zmienic charakter, żeby pasował do drużyny, która przecież, wedle wymogów, ma być zgrana. Gnom Hunter mi pasuje na ND, więc póki co konfliktu nie ma, ale jeśli nagle pojawiłoby sie dużo złych postaci, to może zrobiłbym co innego, a gnoma odłożył na insze czasy, bo zły by mi się nie podobał.

Nie wiem jak bardzo przepakowane są hybrydy, ale sądzę że gnom sporo tu równoważy, bo raczej nie jest zoptymalizowany pod huntera, choćby atrybuty ma paskudnie rozlokowane. Przy odrobinie szczęścia będzie po prostu grywalny (chyba że coś tam doczytam fajnego, ale to nie wiadomo jeszcze).
 
__________________
Cogito ergo argh...!
Someirhle jest offline