Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2014, 10:33   #17
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Cytat:
Zapisz mnie na podpułkownika Dietricha von Hoefer.
Ok. Wyślę Ci kartę postaci

Cytat:
Pana z middenlandu ulrykanina?
Zacytuję samego siebie, a konkretnie odpowiedź na podobne pytanie Earendila:
Cytat:
(...) 1. Zakon Białego Wilka to Ulrykanie, a Zgrupowanie "Wisielec" to oddziały pro-sigmaryckie. Także niestety raczej nie dopuszczę postaci z tego Zakonu, chyba, że dobrze to wyjaśnisz. (...)

(...) A propos giermka rycerza Białego Wilka - to dałoby się wpasować. Np. twój mistrz został zabity w starciu z oddziałami zgrupowania "Wisielec". Dostałeś się do niewoli.

Jakiś dowódca się jednak zlitował i przyjął Cię jako giermka. I tu mamy wątek relacji pomiędzy Sigmarytą a Ulrykaninem, przekonywanie się nawzajem o wyższości jednego boga nad drugim, próby nawracania się nawzajem, chęć zdobycia ostróg, ciągłe zagrożenie ze strony fanatyków Abelhelma itd. (...)
Problem jest tylko taki, że Earendil może pozostać przy pomyśle na grę Ulrykaninem, a dwóch nie przyjmę...


Cytat:
Czy bretonczyka blednego rycerza?
Tu już lepiej. Napisz w historii postaci powód, dla którego znalazł się w Oldenlitz.

@Ingwar
Mała prośba - pisz z polskimi znakami, ja tępy jestem i ja nie rozumieć bez polskich znaków

No chyba, że brak polskich znaków nie zależy od Ciebie.

Edit:

Trochę ilustracji, które pobudzą waszą wyobraźnię. Enjoy

Krasnoludcy ochotnicy:


Paru Imperialnych żołnierzy:












Imperialni kapitanowie:







Imperialny sierżant:



Kislevicki łucznik:



Imperialny milicjant:



Krasnoludzkie działo:



Szarża khazadów:



Inżynier:



I jeszcze krasnoludzki artylerzysta z organkami:



Edit 2:

Dostałem pierwszą kartę postaci do sesji szeregowej.

Jest to postać Barthirina - Otto "Kronikarz" Becker, najemnik z Wolnej Kompanii z Korbuth.
 

Ostatnio edytowane przez Fyrskar : 19-10-2014 o 15:20.
Fyrskar jest offline