Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2014, 11:23   #22
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Pomysł na tego typu przygodę przypadł mi do gustu już wtedy kiedy odbywało się głosowanie na jeden z czterech konceptów Armiela. Zdziwiłem się, bo ten startuje jako drugi (niemal równocześnie) i cały czas zastanawiam się nad udziałem. Niestety w tym samym czasie trwa rekrutacja u Losta i nie wiem w sumie co wybrać...

Muszę jednak napisać, że Armiel to zdecydowanie najlepszy MG na LastInn. Grałem u wielu świetnych Mistrzów i żaden tak wspaniale mnie nie wciągnął w świat jak założyciel tej rekrutki. Co więcej do horrorów i światów sci-fi wcześniej nie byłem przekonany wcale, a nawet omijałem je szerokim łukiem. Od kiedy zagrałem u Armiela to się zmieniło i dlatego mam taki dylemat czy wybrać ukochane NS czy też (wcześniej niespecjalnie mi przypasowujące) bardzo dobre, klimatowe sci-fi w wykonaniu tego MG. Polecam go serdecznie. Każdy kto weźmie udział w tej rozgrywce z pewnością nie będzie zawiedziony. Nic tylko stawać w szranki o pasującą klasę i modlić się aby inni mniej mu przypasowali.
 
Lechu jest offline