Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2014, 13:42   #22
ObywatelGranit
 
ObywatelGranit's Avatar
 
Reputacja: 1 ObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Cechy, jeśli się nie mylę, w żaden sposób nie mogą przekroczyć 20. korzystając z ASI lub atutu.
Na marginesie, w ramach dygresji - wysokopoziomowy barbarzyńca i potwory mogą mieć atrybuty powyżej 20. No i nie wiadomo co z magicznymi przedmiotami.

Scenariusze do 3 edycji bardzo mi się podobały, zwłaszcza, że na nich zaczynałem swoją przygodę z RPG.

Kończąc offtop i wracając do daty naszej przygody - przed Goblinią Wojną, przed Czasem Kłopotów, z "żywym" Bhaalem - dla mnie bomba. Chyba nawet mechanika 5 edycji dobrze się wpisuje w taki oldschool.
 
ObywatelGranit jest offline