Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2014, 20:54   #35
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
To po kolei:
1. Tura dla was trwa do 24-26.10.2014r.

2. Przepraszam was za kolejny dzień opóźnienia. Wczoraj był gotowy fragment dla Nathiela i Irmy, ale nie dla Teddeveliena i Brego. Dzisiaj musiałem dopisać.

3. Pierwsze ostrzeżenie dla Losta. Uprzedzam, że przy trzecim się żegnamy.

4. Libertine... Nie wiem czego nie zrozumiałeś, gdy mówiłem ci, że przemiany są domeną maga, a nie kapłana. Nie wiem czego nie zrozumiałeś, gdy mówiłem ci, że nie pozwolę ci na rzucanie zaklęć. I nie mów mi, że to, co chciałeś rzucić było klątwą, bo nią nie było. To było ordynarne zaklęcia transformacji. Fireball nazwany umiejętnością nie staję się ani troszkę mniej magiczny chyba, że podpalisz kulkę i rzucisz w kogoś.
Zauważ jednak, że dostałeś 15%, a jest to efekt tego, iż na siłę chciałem ci zwiększyć szanse procentowe w twojej ostatniej akcji w sesji. Dając 1% na kejrana podarowałem ci 5% na jakiegoś demoniaka. Dałem ci +10% (ze sprytu, choć ta akcja była nie sprytna, tylko głupia), ponieważ mnie zaskoczyłeś i więcej nic nie mogłem dać.
Gdybyś rzucił się na nich z pięściami czy za pomocą klątwy chciałbyś spowodować tak ogromny ból, że straciliby przytomność, gdybyś chciał zrobić z jednego z nich zakładnika, to najprawdopodobniej by się udało. Zrobiłem ci tak bardzo niewiarygodnie wielkie pole do popisu, że sam przez pewien czas nie wiedziałem jak logicznie wytłumaczyć to, że zostałeś całkowicie bez opieki i nikt się tobą nie interesuje.
Twoja postać zapowiadała się bardzo ciekawie. Miałem pomysł na kilka wątków dla ciebie, ale rozczarowałeś mnie po całości. Od niemal pierwszych chwil po przyjęciu.

5. Dla informacji wszystkich: Libertine sam zabił swoją postać, co widać po rozbieżności danych między postem gracza, a moim. Vodyanoini nie po to sprawdzali łańcuchy, żeby gościa nabić na hak.

6. Galen dostaje zielone światło, ale jak można przeczytać w poście dedykowanym Tedowi i Brego podróż do lasu nie będzie już tak łatwa
W razie pytań jestem dostępny
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline