Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2014, 14:23   #119
Bambusta
 
Reputacja: 1 Bambusta nie jest za bardzo znany
1.Miasto/region – RYBNIK
2.System RPG – WARHAMMER 1 ed., EARTHDAWN, GASNĄCE SŁOŃCA i inne
3.Ilość graczy/MG – 1 ewentualnie 2 graczy
4.Dodatkowe informacje, etc. – Witam mam wieloletni staż grania w Warhammera 1 ed. ale do drugiej żeby się przestawić to chyba tylko kosmetyka . Grałem także w Earthdawn oraz Gasnące Słońca ale do tych obu systemów musiałbym sobie odświeżyć wiedzę o zasadach dawno nie grałem w te systemy. Chciałbym dołączyć jako gracz do istniejącej już drużyny z RYBNIKA lub okolic (jestem mobilny) wiek 34 (to mój) ale nie przeszkadza jak będzie ogarnięta młodsza drużyna spox, mogę do takiej dołączyć jeśli jej nie będzie mój wiek przeszkadzał, miałbym docelowo drugiego gracza w podobnym wieku, ale to do uzgodnienia czy on będzie chciał grać. Jestem w stanie grać także w inne systemy, szybko chwytam zasady staż grania to już 20 lat z małymi przerwami, więc ogarnąłbym systemy w które nie grałem. Zaliczyłem też kilka sesji w Gasnące słońca, Cyberpunk 2020, Deadlands: Martwe Ziemie, Kryształy Czasu i kilka innych, ale tak jak pisałem do odświeżenia zasad tylko . No i w sumie po tych latach grania w fantasy zagrałoby się w jakieś SF albo Postapo, ileż to można z młotkiem w ręku latać po Starym Świecie
5.Forma kontaktu z poszukiwaczem – tylko mailowo NACHREBEK@OP.PL
 

Ostatnio edytowane przez Bambusta : 23-03-2015 o 07:45. Powód: ot kosmetyka
Bambusta jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem