Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2014, 19:19   #23
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Dostałem kolejną historię do sesji dowódców (od Asmodiana). Jest to Dietrich von Hoefer.

Informacja dla nieczytających popisów:

Od wieczora 21.10 do rana 25.10 jestem nieobecny. Więc nie będę mógł odpowiedzieć na żadne pytania.

A teraz coś dla tych, którzy chcą zagrać, a nie mają pomysłu na postać.Parę pomysłów ode mnie. Są one mniej żołniersko - wojownicze, ale takich mam już całkiem sporo, więc...

Uwaga, wymyślałem je w pięć minut, więc nie liczcie na objawienia. Choć tworzenie dowódców zajęło mi piętnaście...

Oto one:

1. Dwaj bracia, żyjący z okradania trupów na polach bitewnych. Starszy może skrywać jakiś mroczny sekret...

Profesje: hiena cmentarna i śmieciarz
Uwagi: To raczej coś dla dwóch graczy, choć jeden z braci może być BN-em.

2. Niziołek, zdolny kucharz (być może z ogrem ochroniarzem - to też może być pomysł na postać ). Na "ochotnika" zwerbowany jako kwatermistrz i kucharz. A poza tym szuler i niezła szuja. Choć nie widać.

Profesje: sługa
Uwagi: Może wcześniej gotował w krasnoludzkiej twierdzy? A krasnoludzki than, jego pracodawca nie chciał rozstawać się z robionymi przez niego delikatesami...

3. Młody drwal (czy też inszy węglarz, czy łowca) niedługo po ślubie, świeżo po narodzeniu się dziecka. Niestety, w armii Ostlandu brakuje zwiadowców...

Profesje: łowca, leśnik, węglarz
Uwagi: Próba ucieczki przed wojną, spotkania z rodziną, starcie wewnętrzne pomiędzy miłością do rodziny i miłością do ojczyzny...

4. Strażnik dróg - wywiadowca, czyli profesjonalizm, alkohol i nazbyt wysokie mniemanie o sobie.

Profesja: Hmmm... strażnik dróg?
Uwagi: Nie mam uwag.

5. Młody akolita kultu Sigmara - schizmatyk. I jego urojenia w roli głównej...

Profesja: akolita
Uwagi: Urojenia... no to może jest oszustem mającym zły wpływ na Abelhelma Atzwiga.

A poza tym smutno mi, bo nikt nie chce grać krasnoludzkim thanem
 
Fyrskar jest offline