Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2014, 19:42   #20
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Tak w ogóle, to oprócz "zmodyfikowanego" Nathana Scotta nie wiadomo, jak nasi BG wyglądają Ja wiem, że było to zapewne opisane gdzieś w poprzednich sesjach, ale ja bym z chęcią się dowiedziała choćby ze względów roleplejowych, jeśli naszym postaciom będzie dane się kiedyś spotkać. Wiem, że są avatary, ale to nie to samo

Dam dobry przykład i sama zacznę

Amy Sarah Little jest średniego wzrostu (ok. 170 cm) wzrostu kobietą koło 34 - 36 lat. Ma normalną budowę ciała - ani specjalnie chuda, ani gruba, ani wysportowana. No, może ostatnio nabrała trochę ciałka w kilku strategicznych miejscach... Ma jasną karnację z lekkimi piegami, burzę kasztanowo - rudych, gęstych i falowanych włosów, które nigdy nie trzymają porządku i ciemnobrązowe, bystre oczy. Często się śmieje, a jej twarz jest pogodna i radosna. Mówi z londyńskim akcentem.

Zwykle nosi dżinsy, wygodne tenisówki czy trampki, a do tego koszulę i ciepły sweter/kardigan - wszystko luźne czy powyciągane, w ciepłych brązach, szarościach i beżach. Raczej się nie maluje - albo bardzo lekko - i nie nosi biżuterii, za wyjątkiem niewielkiego srebrnego wisiorka w kształcie krzyża celtyckiego.

 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline