Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2014, 08:36   #29
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Time's up Jak widać dobra antyreklama działa cuda, ale drużyna nam się w miarę zebrała. Zagracie w składzie:
  • Arvelus jako barbarzyńca/artificer Grisha “Kinbarak” Vovilicz;
  • Nightcrawler jako gnom Sarga Niezrównany Iluzjonista;
  • Glyswen jako mnisi paladyn i trochę tropiciel Wilrry Chandler - co prawda tu nie mam historii, ale liczę na słowność
  • Quelnatham jako złodziejska kleryczka Belisara Bearbae;
  • psionik jako psychowojownik Tundar Półgigant;
  • Mekow jako paladynka Lena - tu czekam na mechanikę.
Sesja wystartuje do piątku; do tego czasu uzupełnijcie braki w kartach i wprowadźcie dobytek (mechaniki nie musicie) w panel sesji. Ekwipunek w panelu jest święty i obowiązuje przed wszystkimi innymi mediami typu MW, post czy doc. Awki postaci szerokie na 150 px.
Pierwsze dwie-trzy tury będą rozbiegowe na wgranie się i poznanie drużyny, a potem lecimi z wielkim BUM

Komentarze: http://lastinn.info/komentarze-do-se...polowanie.html
Link do sesji ([D&D 3.5 FR] Polowanie)

Udostępnijcie mi do edycji karty na MW i doci.

Pytanie: czy sami dogadacie się odnośnie wzajemnych znajomości, czy mam to opisać w pierwszym poście?

Chyba tyle na początek. Dziękujemy, że wybraliście linie lotnicze Times of Troubles
 

Ostatnio edytowane przez Sayane : 21-10-2014 o 15:07.
Sayane jest offline