Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2007, 12:47   #4
Malkav3
 
Reputacja: 1 Malkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodze
RE: Rhamona

Rhamonko kochana. Old Brujah to pewien pogląd na rzeczywistość. Co do reszty nie znaczy ze sam od siebie czegoś nie przyznam za fajny pomysł i konwencje.
Co do polityki... będzie nie możecie dodawać co nie znaczy ze jej szybko nie zdobędziecie, albo ja wam jej nie przyznam. A co do kolejnych zmian mój świat i jego struktura niekoniecznie musi sie zgadzać z waszym pogadam nań. Chodź zbytnie nie odbiega od normy. A wracając do polityki kto powiedział ze kos bez pewnych pozycji nie może na nią oddziaływać... Może ale niebezpośrednio. Od tego sa inne cechy pozycji.
Co do mojej definicji klimatycznej postaci...
Uważam iż wampir za życia żyjący mniej więcej 25 lat + okres w którym jest pod opieka ojca powiedzmy jakieś 30 lat daje nam ok 55 + to co przeżył już sam. A teraz Mamy sobie starszego faceta w wieku ok 60 lat jaki on ma pogląd na życie, co odzwierciedla jego doświadczanie? Jest to umiejętność zachowania sie w pewnych sytuacjach wiedza oraz dojrzały charakter. Tak wiec nasz wampirek musi coś z tego mieć. Pozycja z odpowiednim uzasadnieniem w chęchach i umiejętnościach. Wampir żyjący ok 100 lat jakaś tam etykietę posiada wiec powinien ja mieć co najmniej na 1. I wiele tego typu. Liczy sie również sam pomysł na postać. To kim była, jest i jakie ma plany... Odpowiednie uzasadnienie tego w bogatej historii.
Pamiętajmy ze wampir z 13 pokoleniem mógł żyć kilka wieków temu! Co daje mu pewien pogląd na świat a tylko fizyczna słabość.
Nie zależy mi aby ważne postacie były silne. Maja byc logiczne i realne.
Ponownie sie rozpisałem... Kurcze
Pozdrawiam i zapraszam.
Oto i moje gg. 6949383 Jakby kto miał jakieś pytania. Zazwyczaj jestem od ok 14.00 już dostępny - Zazwyczaj niewidoczny. Skayp fallenangel.3 do usyszenia.

Zapomnieł bym. Oczekuje na karty, a jeszcze bardziej na historie.
 
__________________
"Życie zaczyna się po śmierci"

"Vivant omnes virgines
Faciles, formosae"
Malkav3 jest offline